Visokių daiktų krautuvėlė
 
 Pagrindinis     El. paštas
  Apie mus
  Naujienos
  PARFUMS DE NICOLAI
  CARNER BARCELONA kvepalai
  FRAPIN kvepalai
  ANDY TAUER kvepalai
  TAUERVILLE kvepalai
  VERO PROFUMO kvepalai
  Tableau de Parfums
  Isabey Parfums
  TANN ROKKA KVEPALAI
  RANIA J. kvepalai
  KRIGLER kvepalai
  AGONIST kvepalai
  Hors La Monde kvepalai
  Technique Indiscrete kvepalai
  PENTACHORD
  REUGE muzikinės dėžutės
  RHYMES muzikinės dėžutės
  MAŽOS MUZIKINĖS DOVANĖLĖS
  GAKKEN konstruktoriai
  Garo mašinos
  Skardiniai žaislai
  KITI DAIKTAI
  Forumas
  Lempiniai stiprintuvai adlab


ADRESAS:
VISOKIŲ DAIKTŲ KRAUTUVĖLĖ
Užupio g. 20,
01203 Vilnius
Tel. 85 2105 217, mob. tel. 8699 38584
el. info@vdk.lt

REUGE muzikinės dežutės

Gerbiamieji,

Turime garbės pristatyti Jums unikalią ir vienintelę pasaulyje prabangių muzikinių dėžučių gamybos įmonę REUGE - muzikinių dėžučių, dvelkiančių senelės pasaka, šv. Kalėdų šventėmis bei tradicijomis, perduodamomis iš kartos į kartą.

Trys iš penkių juslių yra būtinos mechaninės muzikos suvokimui – regėti, liesti ir klausyti:
Ar tai būtų klasikinis, ar modernus dizainas, visa tai tarsi šventė akims, užburianti kruopščiai parinktomis rečiausių medienos rūšių bei meistrišku senųjų tradicijų deriniu. Medžiagų ir inkrustacijų įvairovė bei vien tik rankų darbo precizika leidžia patirti ir išgyventi tą subtilų prisilietimo jausmą, kuriame susivienija senojo gamtos ir meno pasaulių atšvaitai. Ir galiausiai muzika - specifinis unikalus skambesys, garso fontanais užburiantis Jūsų ausis ir suteikiantis REUGE gaminiams išskirtinio originalumo visomis šio žodžio prasmėmis.

Ši regėjimo, lietimo bei girdėjimo dermė ir suteikia REUGE gaminiams galimybę tapti idealiais namų, viešbučių, biurų dekoravimo elementais; mažyčiu asmeniniu rojumi atsipalaidavimui, priebėga nuo triukšmo ir kokofonijos, šeimos vertybe, perduodama iš kartos į kartą.

Mechaninės muzikos autorius - Ženevos laikrodininkas Antuane Favre, 1796 metais išradęs muzikinį mechanizmą. Šiek tiek vėliau Charles REUGE sukonstravo muzikinius kišeninius laikrodžius. 1985 metais šie laikrodžiai buvo pradėti gaminti Šveicarijos miestelyje Saint Croix. Antroji REUGE šeimos karta įkūrė fabriką tarp kurio sienų ir mūsų laikais vis dar gaminamos muzikinės dėžutės bei laikrodžiai. 1848 metais Paryžiuje Blaise Bontems pradėjo dainuojančių paukštukų gamybą. Įsipareigojusi išsaugoti šį meną, 1960 metais REUGE paveldėjo Bontems kompaniją. Šiandien REUGE yra vienintelė pasaulyje, gaminanti „de lux" klasės muzikines dėžutes, dainuojančius paukštukus ir muzikinius kišeninius laikrodžius.

Trys mėnesiai. Tiek trunka vienos muzikinės dėžutės sukūrimas. Daugelio specifinių profesijų įgūdžiai reikalingi REUGE meistrams įvairiose darbo stadijose. Begalė rankų darbo, specialios paslaptyje laikomos plieno grūdinimo technologijos, brangi ir reta mediena… ir viso to rezultatas – nuostabus meno kūrinys, mechaninės muzikos buveinė – muzikinė dėžutė.

Autentiškumas, nuojauta, žavesys ir kerai – tai žodžiai, atveriantys duris į REUGE pasaulį - ekskliuzyvinių dovanų, keliančių nuostabą, avangardiškumo ir technologijų, sukurtų beveik šimto penkiasdešimties metų patirties dėka, pasaulį. Trumpai tariant REUGE - tai mechaninės muzikos menas.

Norėdami gyvai išgirsti ir pamatyti REUGE muzikines dėžutes, užsukite į Užupyje įsikūrusią „Visokių Daiktų Krautuvėlę“. Jei neturite laiko, skambtelėkite, ir mes užsuksime pas Jus su keliais pavyzdžiais. O tuo tarpu neskubėdami pavartykite katalogą – gal prilips kas prie širdies.

Nuoširdžiai ir pagarbiai,
Gintautas J. Dūdėnas
Gintvilė Žvirblytė
"Visokių Daiktų Krautuvėlės" šeimininkai

 
     
© VDK 2006. Visos teisės saugomos Web Sprendimas: Stella artis