Visokių daiktų krautuvėlė
 
 Pagrindinis     El. paštas
  Apie mus
  Naujienos
  PARFUMS DE NICOLAI
  CARNER BARCELONA kvepalai
  FRAPIN kvepalai
  ANDY TAUER kvepalai
  TAUERVILLE kvepalai
  VERO PROFUMO kvepalai
  Tableau de Parfums
  Isabey Parfums
  TANN ROKKA KVEPALAI
  RANIA J. kvepalai
  KRIGLER kvepalai
  AGONIST kvepalai
  Hors La Monde kvepalai
  Technique Indiscrete kvepalai
  PENTACHORD
  REUGE muzikinės dėžutės
  RHYMES muzikinės dėžutės
  MAŽOS MUZIKINĖS DOVANĖLĖS
  GAKKEN konstruktoriai
  Garo mašinos
  Skardiniai žaislai
  KITI DAIKTAI
  Forumas
  Lempiniai stiprintuvai adlab


ADRESAS:
VISOKIŲ DAIKTŲ KRAUTUVĖLĖ
Užupio g. 20,
01203 Vilnius
Tel. 85 2105 217, mob. tel. 8699 38584
el. info@vdk.lt

Kvepalai

 

Patricia de Nicolaï gimė 1957 m. Paryžiuje. Šiame mieste Guerlain šeimos namuose ji praleido visą savo vaikystę. Patricia bendravo su keturiomis Guerlain kartomis, tačiau negalėjo dirbti šeimos versle, nes jis jau neturėjo nieko bendra su šeima - buvo parduotas LVMH grupei. Vis dėlto Jean-Paul Guerlain buvo jos mokytojas, ir būtent jam reikia dėkoti, kad Patricia įgijo praktikos geriausiose kompanijose, padėjusiose jai tapti tikra parfumere.

1988 m. Patricia gavo Prancūzijos parfumerių asociacijos geriausio tarptautinio parfumerio prizą už sukurtus Number One kvepalus ir kol kas yra vienintelė moteris, gavusi šį prestižinį apdovanojimą. 1989 m. Patricia kartu su savo vyru įkūrė NICOLAÏ ir nusprendė tęsti įžymios šeimos istoriją, siekiančią jau mažne 200 metų.

NICOLAÏ kvapų gamybą pradeda nuo eterinių aliejų ir pateikia jau baigtą produktą. Šiandien tai yra gana unikalu – be NICOLAÏ, pasaulyje taip dirba tik dvi kompanijos: Chanel ir Hermès. Visos kitos arba neturi savų parfumerių, arba negamina kvepalų pačios.

Pagrindinė to priežastis – tai, kad dauguma kompanijų yra orientuotos tik į rinką, ir kūrėjas negali būti laisvas, todėl dauguma kvepalų kvepia labai panašiai. Kaip madoje, parfumerijoje šalia prêt a porter, reikia ir haute couture, kai kūrėjas reiškiasi laisvai. Tai ne į rinką orientuoti produktai, bet dažniausiai elegantiškiausi, kokybiškiausi ir ilgalaikiai gaminiai. Patricia de Nicolaï kūryba mažame prancūzų parfumerių pasaulyje yra pripažįstama kaip aukščiausio lygio tiek kokybės, tiek kūrybiškumo prasme.

Patricia de Nicolaï pavyko sukurti vieną didžiausių nišinių kvepalų kolekcijų šiuolaikiniame parfumerijos versle - tai moteriški, vyriški bei vaikiški kvepalai, odekolonai, kvapai namams, kvepalų namams lempos, žvakės be parafino, kvapai su lazdelėmis, eteriniai aliejai, skystieji bei kietieji parfumeriniai muilai. Visuose kūriniuose juntamas asmeninis stilius su specifiniu baltųjų gėlių skoniu ir muskuso natomis. Kiekvienoje formulėje stiliaus parašas išreiškiamas jos naudojamais eteriniais aliejais.

 

Patricia de Nicolaï kvepalų galima įsigyti šiose vietose:

 Vilnius   Kaunas
  Klaipėda  Talinas Ryga
Visokių daiktų krautuvėlė:
Užupio g. 20

Aromatų sodas:
Stiklių g. 7
 

 

KOKO Boutique:
Pilies g. 1
 In Vision:
Herkaus galerija
H. Manto g. 22
 La Mediterranee:
Vaike-Karja g. 1
 

Kalku 20:

Kalku iela 14
 

 
 
     
© VDK 2006. Visos teisės saugomos Web Sprendimas: Stella artis